EILE
Otsing
Registreerimise olek
Õiguslik vorm

Viimati registreeritud ettevõtted

Icespa OÜ

Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Paruni tn 2-8

Registrikood 16931953
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Kristjan Otsus, Urmas Kamdron
VHM Transport OÜ

Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Vahtra tn 2c

Registrikood 16931947
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Hardi-Mikk Meitern
TikasWood OÜ

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Metsa tn 9

Registrikood 16931930
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Tiit Saarela
KEMGLOW OÜ

Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla, Palmimetsa tee 10

Registrikood 16931924
Vanus 1 päev
ONIXGLOBAL OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 8/2

Registrikood 16931918
Vanus 1 päev
SELEMENITY OÜ

Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, Koidu tn 16

Registrikood 16931901
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Aleksander Selemenev
Binte OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 8

Registrikood 16931893
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Mark Heinštein
WooHoo OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5

Registrikood 16931887
Vanus 1 päev
Brandchef OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 4/1-44

Registrikood 16931870
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Pavel Gurjanov
Turbopush OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Harju tn 3 // Vana-Posti tn 2

Registrikood 16931864
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Pavel Sokolov
Heirom OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Valge tn 13

Registrikood 16931858
Vanus 1 päev
DROPSHIPPING INVEST OÜ

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Nurmenuku tn 3/3-11

Registrikood 16931841
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Mai-Liis Tarum
SuperChatCompany OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Harju tn 3 // Vana-Posti tn 2

Registrikood 16931835
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Pavel Sokolov
Allaboutkidswear OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 8a-2

Registrikood 16931829
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Alesja Mašnova
Mahe Lihaveis OÜ

Harju maakond, Kuusalu vald, Andineeme küla, Tülivere ühistu 23

Registrikood 16931812
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Mari Raudsepp
LilledTallinn OÜ

Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Merelaine tee 2

Registrikood 16931806
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Karolina Kovaljova
AIMLAPI OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Harju tn 3 // Vana-Posti tn 2

Registrikood 16931798
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Pavel Sokolov
musdev OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Registrikood 16931781
Vanus 1 päev
Kontaktisik Xolo OÜ
Juhatuse liige Wojciech Rafał Sura
Mooni Butiik OÜ

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ülenurme tn 31-2

Registrikood 16931775
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Moonika Jaagus
The Art of Tiling OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sääse tn 1-7

Registrikood 16931769
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Andrei Vasjutin
Galopp OÜ

Võru maakond, Võru linn, Kalda tn 26

Registrikood 16931752
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Kert Raudnõmm
OCINHI OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sakala tn 7-2

Registrikood 16931746
Vanus 1 päev
SingularityCapital OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2

Registrikood 16931734
Vanus 1 päev
Osjen OÜ

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 33-23

74201 Fotograafia
Registrikood 16931723
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Olga Troitskaja
Morata Capital OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pille tn 9/2-36

Registrikood 16931717
Vanus 1 päev
Tauno Rubin videoteenus

Pärnu maakond, Tori vald, Tammiste küla, Niiduaia tee 11

Registrikood 16931700
Vanus 1 päev
Füüsilisest isikust ettevõtja Tauno Rubin
Eyeone OÜ

Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 28-52

Registrikood 16931692
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Mats Merits
Binamra Acharya

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 7a-16

49321 Taksovedu
Registrikood 16931686
Vanus 1 päev
Füüsilisest isikust ettevõtja Binamra Acharya
voyage sur mesure OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 8

Registrikood 16931670
Vanus 1 päev
Kontaktisik OÜ Minufirma
Juhatuse liige Khouloud Masmoudi
GBD Investment OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 4 // Sakala tn 10

Registrikood 16931663
Vanus 1 päev
Indreku talu Tall OÜ

Harju maakond, Saue vald, Kibuna küla, Indreku

Registrikood 16931657
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Alari Aasamets, Marge Klaas
NMAleksa OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Jõe tn 7

Registrikood 16931640
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Oleksandra Shenkarenko
Lil Odd Moodland OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paide tn 13

Registrikood 16931634
Vanus 1 päev
Vaserv OÜ

Harju maakond, Harku vald, Vääna küla, Petsaku tee 20

Registrikood 16931628
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Alar Aavasalu, Taisto Vahi
Falconcab OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mustamäe tee 78-47

49321 Taksovedu
Registrikood 16931611
Vanus 1 päev
Juhatuse liige Wael Anwar Moussa Elsayed
Wellness Store OÜ

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Pirni tn 4-37

Registrikood 16931077
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Jelena Ižutkina
VirogenX OÜ
Registrikood 16931290
Vanus 2 päeva
Kontaktisik Hannes Küün
Juhatuse liige Frederik De Jonge
VIOMHO OÜ

Järva maakond, Paide linn, Paide linn, Ristiku tn 3-36

Registrikood 16931516
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Mher Gevorkjan
Velaryon OÜ
Registrikood 16931410
Vanus 2 päeva
Kontaktisik Sunny Finants OÜ
Tormisilm OÜ

Harju maakond, Raasiku vald, Aruküla alevik, Tamme tn 7

Registrikood 16931315
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Tarmo Kahem
Tiasko Solutions OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Raja tn 4d-506a

Registrikood 16931143
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Denys Tiasko
The CeeO2 Company OÜ

Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Tallinna tn 1

Registrikood 16931574
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Anne-Liis Theisen
TBMETAL OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 25-47

Registrikood 16931373
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Ilja Sitovs
Zikrillo Numonjonov

Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Kuusekese tn 4/4

49321 Taksovedu
Registrikood 16931386
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Zikrillo Numonjonov
Sillamäe Spordiklubi Sventa

Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Kesk tn 18-8

Registrikood 80637473
Vanus 2 päeva
Sciurus services OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5 // Sepapaja tn 4

Registrikood 16931605
Vanus 2 päeva
Kontaktisik CompanioEstonia OÜ
Juhatuse liige Joaquin Gratal Aguirre
ResOlving RMP OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 5/1

Registrikood 16931249
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Olvi Õun
Ravens Ark OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5

Registrikood 16931462
Vanus 2 päeva
Rast hooldus OÜ

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Kalana küla, Metsa tee 1

Registrikood 16931060
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Raido Tigane
R2 Rationality OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karamelli tn 2 // Pärnu mnt 139b

Registrikood 16931338
Vanus 2 päeva
Kontaktisik TuneUp OÜ
Juhatuse liige Oleksandr Sierkov
Prospektiva OÜ

Pärnu maakond, Lääneranna vald, Nedrema küla, Teistoa

Registrikood 16931195
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Mirjam Kongi
OÜ Yavani Kinnisvara

Põlva maakond, Põlva vald, Mammaste küla, Hatiku vkt, Kesktee 25

Registrikood 16931278
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Kadrian Nigol
OÜ Tebmat

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kuldse Kodu tn 5-289

Registrikood 16931048
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Tambet Seling
OÜ Svjat Furniture

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 43-53

Registrikood 16931539
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Svjatoslav Avdejev
OÜ PeopleCraft

Viljandi maakond, Viljandi vald, Lalsi küla, Väike-Tasa

Registrikood 16931568
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Mia-Alexandra Aidla
OÜ Pearl of korea

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Estonia pst 2-43

Registrikood 16931580
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Olga Davõdovitš
OÜ Mullavere ehitus

Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Mullavere küla, Kangro

Registrikood 16931114
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Sander Sild, Varmo Veski
OÜ MAJAK Transport

Harju maakond, Keila linn, Allika tn 4-49

Registrikood 16931054
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Deniss Kašpirovski
Osaühing Majad Mugavaks

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Anne tn 55-66

Registrikood 16931120
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Ljubov Ein
NERSI OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karamelli tn 2 // Pärnu mnt 139b

Registrikood 16931166
Vanus 2 päeva
Kontaktisik TuneUp OÜ
Juhatuse liige Saeid Shokri
MTÜ Eesti Pulmamess

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 10c

Registrikood 80637496
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Tiia-Maria Tamberg
MTÜ Eesti Kardioloogiaõdede Selts

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Päikese pst 50

Registrikood 80637485
Vanus 2 päeva
Mpilo OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 5b-34

Registrikood 16931137
Vanus 2 päeva
MMF Haldus OÜ

Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Kadrina alevik, Pargi tn 22-3

Registrikood 16931522
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Maia Fjodorov
Mittetulundusühing Uuskava

Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Narva-Jõesuu linn, L. Koidula tn 19k

Registrikood 80637467
Vanus 2 päeva
MITI OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 25

Registrikood 16931284
Vanus 2 päeva
Martin Aavik Spordimassöör

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7

Registrikood 16931261
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Martin Aavik
MarlandNova OÜ

Järva maakond, Türi vald, Käru alevik, Viljandi mnt 16-17

Registrikood 16931505
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Armo Allik
Laanekakk OÜ

Harju maakond, Kiili vald, Kangru alevik, Kasteheina tn 2-1

Registrikood 16931255
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Tõnu Sepp
KVM Build OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Liikuri tn 28-72

Registrikood 16931545
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Vladimir Kulkov
Kodulooma OÜ

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja pst 23-211

Registrikood 16931309
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Joonas Kilter
KIPSIMEISTRID OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Nõmme tee 112-2

Registrikood 16931108
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Oleg Lukov
Keidy Massaažisalong OÜ

Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Kurista küla, Kurista keskus 24

Registrikood 16931491
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Keidy Kirjutaja
KD-Interior Pluss OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tuha tn 7-20

Registrikood 16931367
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Kristina Jegorova
Kaplent OÜ

Saare maakond, Saaremaa vald, Sutu küla, Sarapiku

Registrikood 16931404
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Priit Peterson
Kadasters OÜ

Võru maakond, Võru vald, Meegomäe küla, Linnaku

Registrikood 16931232
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Devin-Tinito Tuvikene
Juno Development OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-652

Registrikood 16931485
Vanus 2 päeva
Kontaktisik GATE TO BALTICS OÜ
Juhatuse liige Navjit Dhaliwal
JTK Entertainment OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 7-57

Registrikood 16931440
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Jyri Tuomas Karvanen
Hoolpy OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Seebi tn 1-1501

Registrikood 16931211
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Wang Huanhuan
Heros Beauty Annaliis Sorga

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Pikk tn 12-24

Registrikood 16931350
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Annaliis Sorga
Helioma OÜ

Harju maakond, Saue vald, Alliku küla, Uuetoa tee 13-1

Registrikood 16931396
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Heli Aasoja
Harmonie Sprache OÜ

Ida-Viru maakond, Narva-Jõesuu linn, Sinimäe alevik, Uus tn 2-28

Registrikood 16931226
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Viktoria Dementewa
GvL Research OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Registrikood 16931433
Vanus 2 päeva
Gert Schultz

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hiiu-Maleva tn 38a

Registrikood 16931203
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Gert Schultz
Friendszahl OÜ
Registrikood 16931597
Vanus 2 päeva
Kontaktisik Sunny Finants OÜ
Juhatuse liige Opeoluwa Martin Oreoluwa
Findeals OÜ

Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Mereranna tee 4-16

Registrikood 16931172
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Marek Väljaots
Elena Semernya

Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Ahtme linnaosa, Kaja tn 13

Registrikood 16931321
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Elena Semernya
EibonTechnologies OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 5 // Sepapaja tn 4

Registrikood 16931083
Vanus 2 päeva
Kontaktisik CompanioEstonia OÜ
Juhatuse liige Pablo Hernandez Marin
Eesti Cycling MTÜ

Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vahe tn 16

Registrikood 80637504
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Daniel Novikov
Dniprovski Zori OÜ

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 50d

Registrikood 16931344
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Serhii Kryvenko
Digifuel Marketing OÜ

Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Tiskrevälja tn 59-12

Registrikood 16931427
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Jere Alarik Mansnerus
DentProject OÜ

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Padriku tee 14/2-7

Registrikood 16931551
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Vadzim Pakatsila
CENVEN OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 31-62

Registrikood 16931189
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Marko Daljajev
BlueDragon OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rüütli tn 18

Registrikood 16931092
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Argos Kracht
BLD Group OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Staadioni tn 1

Registrikood 16931479
Vanus 2 päeva
Barger Lilled OÜ

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Väike-Posti tn 2b

Registrikood 16931456
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Edvin Bürkland, Reijo Tomson
Remkhan OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Ruunaoja tn 3

Registrikood 16931031
Vanus 2 päeva
Kontaktisik Nomad Consulting OÜ
Juhatuse liige Orkhan Aslanov
Ruvek OÜ

Rapla maakond, Märjamaa vald, Vana-Vigala küla, Pargi tn 4-17

Registrikood 16931025
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Ruve Lippasaar
Absoluutselt Unikaalne OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, F. R. Faehlmanni tn 48/2-6

Registrikood 16931019
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Mattias Luha
VOC International OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Registrikood 16931002
Vanus 2 päeva
Kontaktisik Xolo OÜ
Juhatuse liige Robert Pieter Boeren
JRM Solutions OÜ

Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Nurme tn 5

Registrikood 16930994
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Jaagup Vaar, Robin Mäesep
Rarann OÜ

Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Pähkli tn 14-4

Registrikood 16930988
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Ranel Rannik
Agne Raudmees

Harju maakond, Harku vald, Liikva küla, Kaasiku tn 6-2

Registrikood 16930971
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Agne Raudmees
Sossu OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kasvu tn 12-1

Registrikood 16930965
Vanus 2 päeva
BaltiFin OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Ruunaoja tn 3

Registrikood 16930959
Vanus 2 päeva
EpicEhitus OÜ

Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Vaiatu küla, Kruusa

Registrikood 16930942
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Alo Särg, Raigo Raidvere
AML Motors OÜ

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Roela alevik, Veskikaare tn 3-12

Registrikood 16930936
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Martin Levin
Möön Yoga OÜ

Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Koru tn 21

Registrikood 16930924
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Annika Alliksoo
1SIZEFITSALL OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 21/4

Registrikood 16930913
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Jaanus Tamm
Kullake OÜ

Võru maakond, Võru linn, Lubja tn 7

Registrikood 16930907
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Marju Mändik
OÜ Setout Assets

Harju maakond, Keila linn, Linnamäe tee 10

Registrikood 16930899
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Taavi Helde
Finantsfaktor OÜ

Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Meremehe tee 31

Registrikood 16930882
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Aarne Jõgimaa
Soinaste Arendus korterid OÜ

Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Salme tn 12-1

Registrikood 16930876
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Raimo Kaseväli
Ivar Odd Dan Christian Lyberg

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roosikrantsi tn 4c-3

Registrikood 16930860
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Ivar Odd Dan Christian Lyberg
TANXIAODAI OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Seebi tn 1-1501

Registrikood 16930853
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Huang Liqin
Master Garage OÜ

Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Pajusti alevik, Tööstuse tn 9-3

Registrikood 16930847
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Pavlo Bezruchenko
KarenVOrdones OÜ

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Registrikood 16930830
Vanus 2 päeva
Kontaktisik Xolo OÜ
Juhatuse liige Karen De Vincenzo Ordones
Riina Tiku

Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Tehnika tn 46

Registrikood 16930824
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Riina Tiku
Rkl ehitus OÜ

Viljandi maakond, Mulgi vald, Vana-Kariste küla, Meierei

Registrikood 16930818
KMKR EE102712212
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Randar Kaasiku
Jagmoth Digital OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 56-2

Registrikood 16930801
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Olga Vaštšenko
OÜ Petralotta

Saare maakond, Saaremaa vald, Kärla alevik, Kase tn 5-3

Registrikood 16930793
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Meelika Viir
Entoni-Timmo Käärt

Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 2-68

Registrikood 16930787
Vanus 2 päeva
Füüsilisest isikust ettevõtja Entoni-Timmo Käärt
Wedding Dress OÜ

Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalju tn 10 // Tööstuse tn 14

Registrikood 16930770
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Alina Kull, Sergei Širokov
Thousand steps Travel OÜ

Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Nõmme tee 108-3

Registrikood 16930764
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Sergei Kolesnik
SamAncla Alpe OÜ

Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 20a/2-67

Registrikood 16930758
Vanus 2 päeva
Juhatuse liige Christian Block, Sarah Feiler
Täpsem otsing EMTAK tegevusalade kataloog Käibemaksukalkulaator Käive 2023Q4 Uued ettevõtted Privacy policy